Літургійний календар традиційних Церков візантійського обряду

Головне меню
 
I.E.S.

Християнський Календар
є проектом
Інституту Екуменічних Студій

Тропар Нового року і прп. Симеона

Тропар Нового року, глас 2: Всієї тварі Створителю, що у своїй владі встановив времена і літа, благослови вінець року благости Твоєї, Господи, охороняючи в мирі благовірний народ, городи, села і всі обителі Твої, молитвами Богородиці, і спаси нас.

І Богородиці, глас 1: Радуйся, обрадованная Богородице Діво, пристане й заступнице роду людського, бо з Тебе воплотився Ізбавитель світу; Ти бо єдина єси Мати і Діва, присноблагословенна і препрославлена. Моли Христа Бога, щоб мир дарував усій вселенній.

I преподобному, глас 1: Терпіння стовп був Ти, наслідуючи праотців, преподобний: Йова в страстях, Йосифа в спокусах і, бувши в тілі, безплотних у житті, Симеоне, отче наш. Моли Христа Бога, щоб спаслися душі наші.

Кондак преподобному, глас 2: Вишнього шукаючи і з вишніми єднаючись, Ти стовп учинив колесницею вогненною; тому співбесідником ангелів стався Ти, преподобний, з ними неперестанно молячися Христу Богу за всіх нас.

Кондак Нового року, глас 2: У вишніх живеш, Христе царю, всього видимого і невидимого Творче і будівнику. Ти дні і ночі, времена і літа сотворив, благослови нині вінець року, збережи й охорони в мирі благовірний народ і городи, села і всі обителі, і людей Твоїх, Многомилостивий.

Menu-bottom